Mgr. Petra Mikulášková

Další listy: 1 2

Jak jsme psali knížku

Určitě jste si všimli, že se na našich stránkách nachází odkaz na publikaci s názvem "Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod". V tomto článku bych vám chtěla přiblížit, jak to bylo s průběhem jejího vzniku, čemu všemu jsme museli čelit a co všechno to obnášelo.

5. 6. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Tajemství copywritingu na A4

Když se řekne copywriting, občas se mi zdá, že všichni dělají z komára velblouda. Vidí v tom tolik důležitých informací, na které nestačí několikahodinová přednáška. Ráda bych vám předala copywriting v kostce tak, aby jste jej mohli okamžitě použít a neprodírali se kupou textů či několikahodinovými semináři. Vždyť i o tom je copywriting - předat uživateli tolik, aby si to přečetl a hlavně si z toho něco odnesl.

16. 5. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Jak posílat emaily pod jinou emailovou adresou z Gmailu

Tu a tam nastanou situace, kdy chcete poslat vzkaz přes elektronickou poštu z adresy, kterou běžně nepoužíváte. Může to být firemní email či jakýkoliv jiný email. Existují způsoby, jak tohoto stavu docílit. Pojďte si o nich přečíst.

14. 5. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Proč využívat emailovou schránku (gmail) u Google?

Na internetu si můžete založit nekonečně mnoho emailových schránek. Pro vaše soukromé účely slouží často i schránka od Seznamu. Lidé dosud používají Seznam více, než jiné vyhledávače, proto si zde zakládají emailové schránky. A jakou další alternativu máme?

13. 5. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

E-shopy v praxi - jak to vidí provozovatelé?

Dnešní doba příliš dobře nepřeje zaměstnání. Těžko se shání práce a lidé začínají mnohdy bez patřičného rozmyšlení přecházet na podnikání. Jednou z velmi rozšířených možností jsou e-shopy. Dá se říci, že dnes není zas tak velký problém založit si vlastní e-shop. Problémy nastanou až při jeho provozu. Co vás čeká a co nemine?

6. 5. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Další listy: 1 2


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Vše probíhalo hladce a bez problému, podle mých představ.

Jakub Muller, trenér
www.jmfs.cz