Placený a neplacený zápis na zboží.cz

#21 16. 5. 2012

Alena Dlouhá: Dobrý den, mám e-shop a přemýšlím, že bych využila služeb Zboží.cz. Nicméně mě zajímá názor někoho, kdo s tím má zkušenosti - je lepší placená či neplacená verze? Každý mi tvrdí, že ta placená. Ale jaký je důvod?

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Aleno, Zboží.cz nabízí dva tarify – neplacený (tzv. Zboží Základní) a placený (tzv. Zboží Standard). Pokud váš e-shop pojede v placeném režimu, budou jeho produkty vidět přednostně před neplanými zápisy. Čili např. prvních 10 pozic na produkt „Učebnice účetnictví Štohl 2011“ zaujímají e-shopy se službou Zboží Standart, dalších 15 pozic toho stejného produktu zaujímají e-shopy se službou Zboží Základní. Samotné řazení mezi e-shopy se službou Zboží Standart je ovlivněno více faktory, to platí i pro řazení mezi e-shopy se službou Zboží Základní. Lepší výsledky jsou většinou v placeném zápisu. Poměr cena/výkon mají zbožové vyhledávače velmi dobrý. 

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Zadání bylo jasné díky připravenému dotazníku, co vše ode mne firma Naweb potřebuje pro návrh mého webu. Prostoje byly vždy na mé straně z hlediska časového, návrh vycházel z mé představy a tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem dostala profesionální odpověď. Zcela jsem důvěřovala firmě, takže jsme se velmi propracovali k cíli.

Alena Řezníčková, zastupitelka 
www.reznickova.eu