Placený a neplacený zápis na zboží.cz

#21 16. 5. 2012

Alena Dlouhá: Dobrý den, mám e-shop a přemýšlím, že bych využila služeb Zboží.cz. Nicméně mě zajímá názor někoho, kdo s tím má zkušenosti - je lepší placená či neplacená verze? Každý mi tvrdí, že ta placená. Ale jaký je důvod?

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Aleno, Zboží.cz nabízí dva tarify – neplacený (tzv. Zboží Základní) a placený (tzv. Zboží Standard). Pokud váš e-shop pojede v placeném režimu, budou jeho produkty vidět přednostně před neplanými zápisy. Čili např. prvních 10 pozic na produkt „Učebnice účetnictví Štohl 2011“ zaujímají e-shopy se službou Zboží Standart, dalších 15 pozic toho stejného produktu zaujímají e-shopy se službou Zboží Základní. Samotné řazení mezi e-shopy se službou Zboží Standart je ovlivněno více faktory, to platí i pro řazení mezi e-shopy se službou Zboží Základní. Lepší výsledky jsou většinou v placeném zápisu. Poměr cena/výkon mají zbožové vyhledávače velmi dobrý. 

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Obec měla jednoduché stránky. Mirek Sedlák nabídl spolupráci, která se setkala s kladným ohlasem nejen u zastupitelů, ale i u většiny občanů.

Alois Kunc, starosta obce Kotvrdovice
www.kotvrdovice.cz