Získání ověřeno zákazníky

#50 11. 2. 2013

Lucka: Dobrý den,
jak je možné, že web, který obdržel 30recenzí na heureka.cz má "ověřeno zákazníky" a web, který má 50 recenzí jej nemá? Recenze jsou vesměs kladné u obou.

Petra Mikulášková

Dobrý den, děkuji za dotaz, ano je to možné. Viz. nápověda heuréky:

Pro získání certifikátu Ověřeno zákazníky je třeba, aby obchod, který má tuto službu správně zavedenou, získal několik desítek víceméně kladných hodnocení (cca 50 až 80) za posledních 90 dní. Nelze stanovit přesný počet potřebných příspěvků k získání tohoto certifikátu, jelikož nezáleží pouze na kvantitě, ale také na kvalitě příspěvků. 

Certifikát je získáván a odebírán automaticky (zcela bez našeho manuálního zásahu) na základě koeficientu počtu a kvality hodnocení. Jakmile bude mít obchod na daný certifikát nárok, bude o tom informován emailem včetně ikonek.

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Zadání bylo jasné díky připravenému dotazníku, co vše ode mne firma Naweb potřebuje pro návrh mého webu. Prostoje byly vždy na mé straně z hlediska časového, návrh vycházel z mé představy a tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem dostala profesionální odpověď. Zcela jsem důvěřovala firmě, takže jsme se velmi propracovali k cíli.

Alena Řezníčková, zastupitelka 
www.reznickova.eu