Copywriting

Určitě vás napadá spoustu dotazů, na které vám zatím nikdo neodpověděl. Ať už bude váš dotaz jakýkoliv a bude zasahovat kteroukoliv oblast webových prezentací, vždy vám v rozumném čase odpovíme. Nebojte se ptát. Otázky jsou základem úspěchu a správného porozumění.

*) Povinné údaje

Další stránky: «« « 1 »» »»»

#27 17. 6. 2012 Jak vydělávat copywritingem - psaním textů

David Letner: Dobrý den,

věnuji se copywritingu a hodně jsem se naučil z Vašich článků které jsou bezpochyby vynikající. Chtěl bych skočit do té komerční sféry, a začít psát články za nějaký honorář, klidně i za mizerný . Nevím ale jak na to. Kde mám hledat zakázky, jak se mám zviditelnit, jak začít a co je vše potřeba. Děkuji za případnou pomoc do začátku.

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Letner, nejjednodušší cestu vidím přes různá diskusní fora. Ideální je forum www.webtrh.cz, kde jsou často k vidění různé poptávky na psaní textů. Finančně to není úplně ono, ale pro začátek by to mělo být dostačující. V druhém kroku vám doporučuji, abyste si udělal web s nabídkou služeb, ceníkem, referencemi. Třetí tip - sledujte twitter IT firem, sem tam se zobrazí nabídka, že někdo někoho hledá.

V sobotu 23.6 se koná www.barcampbrno.cz kde bude mít i přednášku pan Ambrož z www.copywriter.cz (viz. http://www.barcampbrno.cz/prednaska/32/), kde by o vaší problematice mělo padnout více. Pokud se nemůžete zúčastnit, videa budou cca do 2-4 týdnů online. 

 

#25 6. 6. 2012 Prodejní texty

Patrik: Dobrý den, četl jsem, že poskytujete i služby copywritingu. Nikde jsem ale nenašel ceny. Kolik u vás stojí stránka A4? Zpracováváte texty jakéhokoliv charakteru?

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Patriku, texty zpracujeme jakéhokoliv charakteru. Cena se odvíjí od náročnosti. Obecné texty vychází na částku 500 Kč za jednu A4, odborné texty pak na 1 500 Kč na A4. 

#12 3. 4. 2012 Kniha o psaní textů.

Pavla : Dobrý den, četla jsem na vašem webu informace o copywritingu. Existuje na trhu nějaká knížka, ve které se dozvím více o této oblasti?

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Pavlo, publikace určitě existuje. Jedná se např. o publikaci s názvem Copywriting - Praktický průvodce tvorbou textů, které prodávají, nakladatelství Computer Press, autorkou je Michaela Horňáková. Některé informace z této publikace mohou být pro vás zajímavé.

Další stránky: «« « 1 »» »»»


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Vše probíhalo hladce a bez problému, podle mých představ.

Jakub Muller, trenér
www.jmfs.cz