Tvorba www stránek

Určitě vás napadá spoustu dotazů, na které vám zatím nikdo neodpověděl. Ať už bude váš dotaz jakýkoliv a bude zasahovat kteroukoliv oblast webových prezentací, vždy vám v rozumném čase odpovíme. Nebojte se ptát. Otázky jsou základem úspěchu a správného porozumění.

*) Povinné údaje

Další stránky: «« « 1 »» »»»

#51 12. 4. 2013 Jak se dělá www stránka

Júlia Zauková: ako sa robi www stranka?

Petra Mikulášková

Dobrý den,

velmi zjednodušeně, se napíší v html tagy s informací, jak má být na webu co zobrazeno, přidají se případně obrázky. Tyto soubory se nahrají přes ftp na hosting a následně se daná stránka zobrazuje na internetu.

Pro uživatele, který se nechce učit html a další jazyky, tak je možné zvolit služby typu www.estranky.cz nebo www.webnode.cz, kdy tvorbu www stránek zvládne každý, ale je dost omezen v úpravách danou službou. 

Vyčerpávající zdroj k tvorbě www stránek najdete na: www.jakpsatweb.cz

#23 28. 5. 2012 Flash animace na webu

Karolína: Dobrý den, zhotovujete i flashové animace? Děkuji

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Karolíno, ano, flashové animace také dle přání klienta vytvoříme.

#17 24. 4. 2012 Grafický návrh webu - kolik?

Petr Němec: Dobrý den, nechám-li si u vás zhotovit webové stránky, kolik grafických návrhů mi poskytnete?

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Němec,

standardně poskytujeme jeden, který se dodatečně vylaďuje. Důležité je, abyste hned před započetím práce sdělil vaše požadavky na grafiku - barvy, grafické prvky, případně weby, které se vám líbí. Následně zhotovíme grafický návrh a doladíme na něm to, co budete chtít pozměnit. Běžně více neděláme, protože to je cenově náročnější a nikomu se za to připlácet nechce.

#13 3. 4. 2012 Kolik času zabere výroba stránek a cena

Jana Hlaváčková: Dobrý den, ve své nabídce máte i redakční systém. Tento systém se ale nevztahuje na ty jednoduché prezentace v částce kolem 3 000 Kč. Lze jej k těmto stránkám dokoupit a kolik by to stálo?

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Hlaváčková,

pravda, v té nejlevnější podobě webových stránek za cenu od 2 999 Kč není kalkulován redakční systém. Redakční systém samozřejmě můžete dodatečně nacenit k těmto nízkonákladovým stránkám. Jeho cena činí 3 000 Kč.

#10 30. 3. 2012 Jak často měnit grafiku

Katarína Dolní: Dobrý den,
má význam měnit si čas od času grafiku na webu? Jde mi o to, jestli se okouká?

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Dolní, obecně grafika je u nás velmi přeceňovaným atributem webových stránek. Např. v Americe se na to až tak nehledí. Hlavní je, aby stránky přiváděly nové návštěvy a generovaly další zákazníky. Zatím nikdo neprokázal, že by mu vyšperkovaná grafika přivedla větší obraty.

Grafika by měla splňovat určité standardy - funguje to obdobně, jako když přijdete do obchodu a také očekáváte, že prostředí bude nějak vypadat. Takto bych se na to dívala. Grafiku nemusíte rok co rok obměňovat.

#9 26. 3. 2012 Program na tvorbu webů

Lukáš Prášek: Dobrý den,
který program byste doporučili pro tvorbu webů? Našel jsem jich několik, ale nevím, který je lepší?

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Prášek, osobně používáme program od Adobe Dreamweaver a Photoshop. Jsou špičkami ve svém oboru a umí spoustu funkcí.

#8 26. 3. 2012 Www stránky zdarma.

Andrea Novotná: Dobrý den, pátrala jsem po internetu a hledala jsem zhotovení webových stránek zdarma. Našla jsem jich několik, ale nemám s tím zkušeností. Myslíte pro malý web nehtového studia to je dostačující nebo si mám nechat zhotovit web na míru? Děkuji moc.

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Novotná, z počátku by měly stačit www stránky zdarma. Nejznámější jsou www.webnode.cz či www.estranky.cz, kde se základní prezentace dá vytvořit zdarma. Co si ale moc lidí neuvědomuje, je skutečnost, že v dnešní době již nestačí stránky "pouze mít", ale hlavně postarat se o jejich marketing - zajistit jim propagaci. Pokud chcete, aby vám stránky přinesly nové lidi, nestačí si je nechat vytvořit a čekat, až k vám přijdou zákazníci.

Další stránky: «« « 1 »» »»»


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Vznik webu byl plynulý a bez větších problému. Firma pracovala samostatně. Stačilo pouze vyplnit požadavky do formuláře a v průběhu tvorby usměrňovat vývoj.

Ondřej Bárta, jednatel a vašnivý rybář

www.rybareni-roudnice.cz
www.tezebnipiskova.cz
www.rccc.cz