Ceník

Ke konkrétnímu stanovení ceny našich služeb je třeba stanovit přesný rozsah jednotlivých služeb. Každá cenová nabídka je z těchto důvodů individuální. Pro závaznou cenu nás prosím kontaktujte. Cenové nabídky zpracováváme obratem.

Základní hodinové sazby naší práce:

Aktualizace, drobné úpravy: 800 Kč / hod
Grafické práce: 800 Kč / hod
Programátorské práce: 800 Kč / hod

Hodinové sazby se týkají jednorázových úprav, ceny za zhotovení nových webových prezentací stanovujeme dle náročnosti a požadavků na funkčnost.

Jednoduché webové prezentace

Tyto weby se skládají z několika stránek, jednoduché grafiky a základních funkčních prvků (poloha na mapě, kontaktní formulář, jednoúrovňové menu, jednoduchá a nenáročná grafika). Součástí může být dle vašeho přání i redakční systém, díky kterému si můžete údaje na webu měnit. Příkladem jsou mikrostránky či osobní web. Příkladem je www.autoskolazajickova.cz nebo www.ge-ucetnictvi.czCeny začínají na 4 999 Kč. 

Středně náročné webové prezentace

Této varianty využívají obzvláště podnikatelé a státní instituce. Obsahuje vše, co jednoduché webové prezentace. Oproti nim se web vyznačuje větším počtem stránek, menu je víceúrovňové a často bývají dvě či tři. Stránky obsahují tzv. moduly, díky kterým mohou klienti editovat údaje i v bočních částech stránky. Běžnou součástí je redakční systém pro editaci obsahu. Příkladem je www.zskotvrdovice.cz nebo www.rybareni-roudnice.cz. Ceny začínají na 10 999 Kč.

Internetové magazíny

Jsou to nejrozsáhlejší webové projekty, jejichž příprava zabere mnohdy více jak měsíc. Obsahují vše, co jednoduché a středně náročné webové prezentace. Navíc mají spoustu funkčních prvků, které na klasické firemní prezentaci nenajdete. Příkladem je www.carpfishing.cz . Ceny začínají na 20 999 Kč.


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Bezproblémové jednání, jak při domluvě webové prezentace, tak i při pozdějších úpravách.

Jana Sedláková, starostka obce Senetářov
www.senetarov.cz