Články

Další listy: 1 2 3 4

To nejlepší s Twitteru za listopad 2012

Listopad roku 2012 přinesl opět zajímavé příspěvky z mnoha oblastí.

14. 10. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Databáze kontaktů a ochrana osobních údajů

Máte databázi kontaktů, vašich klientů, které jste získali např. v rámci objednávky a teď jim chcete poslat email o nových produktech? Tak to určitě nesmíte zapomenout podat oznámení na Úřad pro ochranu osobních údajů. Zní to paradoxně, ale zákon to tak vyžaduje.

2. 10. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  102

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za září 2012

Září roku 2012 přinesl velmi hodně podnětných příspěvků. Hlavním tématem se stala prohibice. Další příspěvky v článku...

13. 9. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za srpen 2012

Srpen roku 2012 přinesl velmi hodně podnětných příspěvků. Okurkovou sezonu nám vynahradila olympiáda a spuštění Milionového impéria. Další příspěvky v článku...

1. 9. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Smluvní podmínky na JIC v Brně

Právě jsem dorazila z velmi úžasného workshopu na téma „Smluvní podmínky jako marketingový nástroj“. Svou náplní byla užitečná pro každého, kdo provozuje e-shop ať už pouze na území ČR, ale i v zahraničí. A nejen to – obsahovala plno informací a tipů pro vztahy mezi podnikateli v rámci mezinárodního trhu.

29. 8. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Solární nabíječka

Éra alternativního dobíjení chytrých telefonů, ale i jiných zařízení, už tu nějakou dobu funguje. Díky tomu mnozí z nás používají solární nabíječku k dobíjení telefonu či iPadu. A jak taková solární nabíječka funguje? Čtěte dál a dívejte se na video!

29. 8. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Jaký byl Den Dveří Otevřených v Seznam.cz v Brně

Dotazy padaly převážně na Fulltext, Mixer a Stream, dále pak obecné dotazy. Sešlo se kolem 25 lidí a pětinu zabral Robert Němec a jeho lidé z firmy. Menší pohoštění bylo a pár reklamních předmětů každý dostal. Více v článku...

29. 8. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Affiliate - cesta k vyššímu zisku?

Už jste slyšeli něco o affiliate podnikání? V Olomouci působí několik lidí, kteří se tímto zabývají a zrovna u nich jsem absolvovala "nulté školení" o affiliate systému. Využijete-li tohoto způsobu distribuce vašich služeb či výrobků i vy, můžete dosáhnout vyššího obratu.

12. 8. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za červenec 2012

Červenec roku 2012 byl ve znamení dalších příspěvků, ovšem žádné velké téma nepřišlo. Že by okurková sezóna? Nebo spíše začaly prázdniny a už je větší půlka tohoto období za námi.

8. 8. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Google maps vám pomohou v místním hledání

Google svou vylepšenou funkcí Google maps pomohl místním podnikatelům získat lepší výsledky ve vyhledávání. Pokud si tuto službu zřídíte, máte větší šanci, že se váš firemní zápis ukáže na první stránce s výsledky vyhledávání. To platí pro případy, kdy uživatel hledá lokální firmy přes slova typu „penzion Přerov“.

30. 7. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  2

číst článek...

Další listy: 1 2 3 4


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Zadání bylo jasné díky připravenému dotazníku, co vše ode mne firma Naweb potřebuje pro návrh mého webu. Prostoje byly vždy na mé straně z hlediska časového, návrh vycházel z mé představy a tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem dostala profesionální odpověď. Zcela jsem důvěřovala firmě, takže jsme se velmi propracovali k cíli.

Alena Řezníčková, zastupitelka 
www.reznickova.eu