10 základních důvodů proč oslovit nás

Ať už si důvody přečtete či ne, vždy si při výběru řekněte, zdali vás web oslovil a zdali jste v něm našli to, co jste chtěli. Pak pošlete poptávkový formulář a očekávejte obratem zpracovanou nabídku. Lidé, kteří zhotovují webové stránky, se musí umět prezentovat a poskytovat rady. To je jedním z důležitých měřítek pro výběr.

1. Pracujeme pro vás už 7 let placka-pecet-07

Nejsme tu pro vás prvním rokem, ale již sedmým. Díky tomu jsme mnohé poznali a víme, co je dnes „in“. Právě toto je pro vás tak důležité.

2. Máme dlouhodobé zkušenosti

Jedním z našich pilířů jsou načerpané zkušenosti – máme za sebou desítky projektů. Dalším pilířem jsou vědomosti a dovednosti, které získáváme pravidelným školením.

3. Odbornost je pro nás nepostradatelná

Základem naší činnosti jsou pravidelná školení a neustálé sebevzdělávání. S vývojem všech dostupných technologií se vyvíjíme i my.

obrazek obrazek obrazek obrazek

4. Cenu stanovujeme s ohledem na vaše možnosti

S našimi rozumnými cenami jsme dostupní pro všechny podnikatele i začínající živnostníky. Těžko budete hledat spojení přijatelné ceny, a přitom výborné kvality.

5. Spolupracujeme s dalšími odborníky

Rozsáhlejší projekty a specifické požadavky konzultujeme s odborníky – obzvláště z oblasti internetového marketingu.

6. Weby našich zákazníků získávají ocenění

Weby našich zákazníků získaly mnohá ocenění. Možná i vy jste jedním z dalších v pořadí.

hobby-2-nahled zivnostensky_web_roku_2010_stredocesky

7. Zaměřujeme se do praxe

Sami provozujeme e-shop Palelo, kde zkoušíme různé postupy a ty následně uplatňujeme u našich klientů. Chceme, aby naše práce měla smysluplný charakter.

8. Publikujeme načerpané zkušenosti

eshop-kniha-nahled Vydali jsme za spolupráce Albatros Media, a.s. publikaci – Jak vytvořit a vést výdělečný e-shop. Ocení ji hlavně ti z vás, kteří chtějí prodávat na e-shopu.

Nakoupit můžete na webu nakladatelství: http://knihy.cpress.cz/…-obchod.html

9. Vždy vám poradíme

Pro návštěvníky jsme zavedli poradnu, kde se zákazníci mohou zeptat na cokoliv a zcela zdarma. Nevíte-li si rady či chcete na něco znát odpověď, ptejte se.

10. Zajišťujeme kompletní servis

Zajistíme návrh vizitek, loga, webhosting a další související služby. Nemusíte tak oslovovat více firem a ušetříte si čas, který můžete věnovat něčemu jinému.


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Vše probíhalo hladce a bez problému, podle mých představ.

Jakub Muller, trenér
www.jmfs.cz