Články

Další listy: 1 2 3 4

Příležitost pro začínající podnikatele

V Brně v areálu VUT vzniklo 16.11.2011 zájmové sdružení právnických osob pod názvem Jihomoravské inovační centrum, zkráceně JIC. Sdružení nabízí začínajícím podnikatelům a jejich projektům patřičné zázemí. Vedle toho pořádá různé akce, přičemž jednu z nich jsem navštívila. Přináším vám report.

19. 7. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

BarCamp Brno 2012

V sobotu 23.6.2012 se v Brně konal Barcamp 2012, na který se přihlásilo přes 1000 lidí, ve skutečnosti jich došlo 800, což není zanedbatelné číslo. Já jsem se ho také zúčastnila, a proto vám přináším stručný report toho, co jsme se zde dozvěděla.

4. 7. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za červen 2012

Červen roku 2012 byl ve znamení dalších hodnotných příspěvků, které se točily převážně kolem konference Zboží 2012, (ne)odkazování zpravodajských webů a dále také kolem Barcampu 2012, který se konal v Brně.

2. 7. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

E-shopy v praxi - poštovné, ceny zboží a kupní smlouva

Dne 27.6.2012 se konal webinář za účasti pracovníků časopisu DTest. Tento webinář moderoval pan Miloš Borovička, který působí jako právní poradce DTestu. Zaznělo spoustu zajímavých otázek a odpovědí, které by si měl přečíst každý, kdo prodává na e-shopu.

27. 6. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Nevíte, jakou firmu vybrat pro zhotovení webu?

Lidí, kteří si chtějí zhotovit webové stránky, je stále dost a budou i nadále přibývat. Dnes už na internetu najdeme bez problému weby zdarma či řešení, která nejsou náročná na znalosti a stojí pár korun. I přesto můžete váhat a chtít svůj originální web šitý na míru. Ale kterou firmu vybrat?

22. 6. 2012,  Miroslav Sedlák,  1

číst článek...

Kde získat certifikáty?

Spoustu internetových podnikatelů se honí za certifikáty. Obzvláště e-shopy, pro které pořízení certifikátů od SOS, APEK či Heuréky není zrovna levnou záležitostí. Chcete-li i vy získat opravdu cenný certifikát a současně podpořit druhé lidi svou pomocí, čtěte dále. I my jsme pomohli, tak proč byste nepomohli i vy?

15. 6. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Zřízení Google+

Vedle sociální sítě Facebook vznikla síť Google+. Tyto sítě nabývají na významu nejen mezi soukromými uživateli, ale také kvůli firemní prezentaci. Obě umožňují zřídit profil firmy. U Google+ si můžete vytvořit firemní stránky také. Jedinou podmínkou je mít svůj vlastní účet u Googlu a pokud jej nemáte, tak si jej předem vytvořte.

6. 6. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

Jak jsme psali knížku

Určitě jste si všimli, že se na našich stránkách nachází odkaz na publikaci s názvem "Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod". V tomto článku bych vám chtěla přiblížit, jak to bylo s průběhem jejího vzniku, čemu všemu jsme museli čelit a co všechno to obnášelo.

5. 6. 2012,  Mgr. Petra Mikulášková,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za květen 2012

Květen roku 2012 přinesl velmi hodně podnětných příspěvků. Zajímavé jsou odkazy, které přidali jednotliví uživatelé ke svým komentářům - poprask kolem Ratha, téma bohatství, zakládání společností a mnohé další.

3. 6. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Report z přednášky Marka Prokopa - Kdy už umře SEO?

V pátek 18.5. jsem navštívil přenášku Marka Prokopa v Olomouci, která se věnovala problematice SEO. Byla zaměřena spíše pro začátečníky a několik zajímavých informací z ní bych vám rád sdělil.

20. 5. 2012,  Miroslav Sedlák,  5

číst článek...

Další listy: 1 2 3 4


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Vše probíhalo hladce a bez problému, podle mých představ.

Jakub Muller, trenér
www.jmfs.cz