Miroslav Sedlák

Další listy: 1 2

Pravidelné podnikatelské akce v Brně.

Jste-li z Brna a blízkého okolí, máte možnost, stejně jako já, zavítat na zajímavé podnikatelské akce. Na těchto akcích můžete načerpat zkušenosti od lidí z oboru, navázat nové kontakty a získat další obchodní příležitosti. A jaké akce to jsou?

9. 5. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za duben 2012

Duben roku 2012 přinesl jeden zajímavý postřeh pro všechny, co nejsou zasvěceni do života OSVČ - přečtěte si příspěvek Janoucha, následně Antonína Pospíšila. Docela dobře vystihli, co všechno leží na bedrech podnikatelů.

2. 5. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Tvorba Loga

Logo (či logotyp) je jedním ze zásadních elementů pro efektivní budování značky. Dobrý logotyp je pro vaše zákazníky snadno zapamatovatelný a dle něj vás snáze identifikují. Jak takový logotyp vzniká? Nyní vám nastíníme, jak probíhala tvorba logotypu pro firmu Czech Koi www.czechkoi.cz.

10. 4. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za březen 2012

Přináším vám další sérii postřehů a zajímavosti z Twitteru za březen 2012. Je zde zajímavý příspěvek pro ty, kteří se vzdáleně připojují na jiný počítač přes plochu - TeamViewer. Zkusil jsem jej také a šlo to bez problému.

2. 4. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

SEO

SEO optimalizací je protkán celý internet. Všude na nás vykukují nabídky různých firem, které tuto službu poskytují, také spousta informaci, co SEO optimalizace obnáší. Pro laika může být tato oblast poněkud matoucí. Pro snazší představu vám rádi sdělíme, co to ta optimalizace je a proč byste měli mít svoje stránky optimalizované.

30. 3. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za únor 2012

Opět tu mám pro vás další sérii postřehů a příspěvků z Twitteru. Obzvláště zajímavé příspěvky zveřejnil Plaváček - zaobírá se cenovou kalkulací nově vzniklých webů. Velmi zajímavý postřeh.

2. 3. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

To nejlepší s Twitteru za leden 2012

Rád bych vám představil sérii zajímavých postřehů a příspěvků, které lidé zveřejnili v průběhu ledna na Twitteru. Pokud podnikáte na internetu, určitě by vám neměly ujít.

2. 2. 2012,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Proč mít web

Prostřednictvím www stránek prezentujete sebe i své služby. Webová prezentace je účinná reklama, pomocí které se o Vašich službách a produktech dozví více lidí. Budete-li ji účelně a vhodně využívat, přinese vám nové zákazníky. Bez kvalitní www prezentace se v dnešní době neobejde žádný podnikatel.

13. 12. 2011,  Miroslav Sedlák,  0

číst článek...

Další listy: 1 2


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Vše probíhalo hladce a bez problému, podle mých představ.

Jakub Muller, trenér
www.jmfs.cz