Cesta k úspěchu na internetu gpb

Pravděpodobně již máte své webové stránky. Jste si ale jistí, že využívají svůj potenciál? Myslíte si, že mají dostatek návštěvníků, které dokáží proměnit v zákazníky? Internetové stránky jsou mocným nástrojem, který je třeba k dosažení úspěchu správně použít.

Nebo možná www stránky ještě nemáte. Na internetu na Vás zatím čekají skryté, dosud nepoznané možnosti a noví klienti. Stačí je jen objevit, jen mít své stránky. Stránky schopné získávat zákazníky. Stránky schopné přinášet úspěch.

Nabízíme Vám kompletní péči

Nabízíme Vám tvorbu webových stránek za přijatelné ceny. Navrhneme design webu dle Vašich představ a požadavků a stránky kompletně zpracujeme s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Ta Vám zajistí dobré pozice ve vyhledávačích – přísun návštěvníků, potencionálních klientů. Pro stránky můžeme zajistit redakční systém, pomocí kterého lze libovolně upravovat obsah stránek.

Tajemství správného výběru

Poskytujeme tvorbu webových stránek, technickou podporu provozu webových stránek a  internetový marketing. V čem jsme tedy jedineční?

  • Cenu stanovíme podle vašich možností. Je zbytečné utrácet desetitisíce za služby, které nepotřebujete. Společně probereme vaše požadavky, doporučíme patřičné služby a stanovíme cenu.
  • Nemusíte hledat další firmy. Postaráme se o kompletní zhotovení stránek od návrhu designu webu, pomoc při provozu až po optimalizaci pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro web, který Vám usnadní aktualizaci obsahu stránek.

Víc než tisíc slov…

Řeknou naše reference. Rozhodněte sami, zda jsou pro Vás dostatečně přesvědčivé a chcete se přidat mezi naše spokojené klienty. Nebo nás rovnou kontaktujte, a my s Vámi zdarma probereme Vaše představy ohledně webových stránek a navrhneme optimální řešení.


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Rychlý, bezproblémový průběh.

Mgr. Jaroslava Hybášková, ředitelka školy
www.zskotvrdovice.cz