SEO

SEO je zkratka anglického slova Search Engine Optimization, kterou lidé překládají jako optimalizaci pro vyhledávače. Tento překlad ovšem přesně nevystihuje, co všechno v sobě SEO ukrývá! 

Co vám SEO přinese?

Seznam a Google navštíví denně miliony uživatelů. Pomocí optimalizace pro vyhledávače (SEO) je můžete snáze přivést na svůj web. Dále pak vhodnou nabídkou můžete z těchto návštěvníků učinit svoje zákazníky. Proto mezi nejdůležitější přednosti SEO patří:

  • Vysoká účinnost - Na internetu denně brouzdá spoustu lidí. Informace hledají pomocí slov, které zadávají do vyhledávače. SEO vám pomůže odhalit slova, přes které se k vám lidé dostávají a tím získat nové klienty.
  • Dlouhodobý účinek - SEO má dlouhodobý účinek. Díky tomu se každá koruna vrátí obvykle několikanásobně. Dobře zpracovaná kampaň vám bude přivádět zákazníky i za několik měsíců.
  • Rozumné náklady - Náklady na SEO patří obvykle, v přepočtu na jednu objednávku či návštěvu webu, mezi nízké. Optimalizace pro vyhledávače je tak jednou z nejlevnějších cest, jak oslovit nové zákazníky.

Co SEO obnáší?

Abyste snáze pochopili, co všechno patří do SEO, uvádíme přehled čtyř důležitých činností:

  1. Analýzu klíčových slov, které přivedou na vaše internetové stránky návštěvníky.
  2. Vhodnou úpravu textového obsahu vašeho webu.
  3. Práci s odkazy (tzv. linbuilding).
  4. Odstranění technických překážek SEO na webu (tzv. on-page faktory).

Co je výsledkem dobře provedeného SEO?

  • Zvýšení počtu návštěv na vašem webu.
  • S nárůstem počtu návštěv narostou i počty poptávek.
  • Dlouhodobé zlepšení dohledatelnosti vašich stránek.

Naše SEO konzultace stojí na dlouhodobých zkušenostech. Přivádíme na weby našich zákazníků návštěvníky, kteří zde nakupují, získávají informace o provozovnách, opisují si kontakty a píší poptávky našim zákazníkům.

Objednat SEO >>

Chcete-li vědět více o SEO, kontaktujte nás

*) Povinné vyplnit


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Vznik webu byl plynulý a bez větších problému. Firma pracovala samostatně. Stačilo pouze vyplnit požadavky do formuláře a v průběhu tvorby usměrňovat vývoj.

Ondřej Bárta, jednatel a vašnivý rybář

www.rybareni-roudnice.cz
www.tezebnipiskova.cz
www.rccc.cz