Co jsou to PPC?

#11 3. 4. 2012

Pavel Sklenařík: Dobrý den, co jsou to PPC? Početl jsem si pár článků ale rád bych slyšel nějaké jednoduché vysvětlení. Mám web a chtěl bych ho lépe zpropagovat. Děkuji moc.

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Sklenaříku. Když si zadáte do vyhledávací okna slovo lyže, zobrazí se vám výsledky dotazu. Ty po pravé straně a první tři dotazy pod vaším slovem (jsou zvýrazněny v rámečku) jsou inzeráty PPC. Tyto inzeráty se vyobrazují podle toho, nakolik souvisí s vaším slovem lyže. Jsou placené a způsob řazení je ovlivněn více faktory (již zmiňovaná cena a souvislost se slovem lyže). PPC inzeráty pomáhají přivádět nové zákazníky na web. Jejich správa je náročná, a pokud se do nich pustí začátečník či samouk, výsledek není odpovídající tomu, kolik peněz do toho investoval. Proto vybírejte specialistu na PPC, který vhodně sestaví inzeráty i spočítá optimální cenu za prokliky.

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Zadání bylo jasné díky připravenému dotazníku, co vše ode mne firma Naweb potřebuje pro návrh mého webu. Prostoje byly vždy na mé straně z hlediska časového, návrh vycházel z mé představy a tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem dostala profesionální odpověď. Zcela jsem důvěřovala firmě, takže jsme se velmi propracovali k cíli.

Alena Řezníčková, zastupitelka 
www.reznickova.eu