Jak vydělávat copywritingem - psaním textů

#27 17. 6. 2012

David Letner: Dobrý den,

věnuji se copywritingu a hodně jsem se naučil z Vašich článků které jsou bezpochyby vynikající. Chtěl bych skočit do té komerční sféry, a začít psát články za nějaký honorář, klidně i za mizerný . Nevím ale jak na to. Kde mám hledat zakázky, jak se mám zviditelnit, jak začít a co je vše potřeba. Děkuji za případnou pomoc do začátku.

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Letner, nejjednodušší cestu vidím přes různá diskusní fora. Ideální je forum www.webtrh.cz, kde jsou často k vidění různé poptávky na psaní textů. Finančně to není úplně ono, ale pro začátek by to mělo být dostačující. V druhém kroku vám doporučuji, abyste si udělal web s nabídkou služeb, ceníkem, referencemi. Třetí tip - sledujte twitter IT firem, sem tam se zobrazí nabídka, že někdo někoho hledá.

V sobotu 23.6 se koná www.barcampbrno.cz kde bude mít i přednášku pan Ambrož z www.copywriter.cz (viz. http://www.barcampbrno.cz/prednaska/32/), kde by o vaší problematice mělo padnout více. Pokud se nemůžete zúčastnit, videa budou cca do 2-4 týdnů online. 

 

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Obec měla jednoduché stránky. Mirek Sedlák nabídl spolupráci, která se setkala s kladným ohlasem nejen u zastupitelů, ale i u většiny občanů.

Alois Kunc, starosta obce Kotvrdovice
www.kotvrdovice.cz