Čím vyplnit vnitřek balíku?

#30 5. 7. 2012

Naďa: Dobrý den, ptala jsem se vás v předchozím příspěvku na obalový materiál, nicméně bych měla ještě jeden dotaz. Přemýšlela jsem nad výplní balíků, které budu zasílat. Setkala jsem se s tím, že lidé do nich vkládají zmačkané noviny. Máte nějaký lepší tip, abych nemusela kupovat ty výplně, co nabízí e-shopy?

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Naďo, pokud chcete využít nějaké levné varianty, pořiďte si skartovačku a igelitové sáčky. Prožeňte skartovačkou letáky, staré noviny, ty pak zabalte do igelitových sáčků a jimi nakonec vyplňte vnitřek balíku. Je to taková levná varianta výplně pro zasílané balíky. Navíc na vaše klienty se po rozdělání nevysype spousta útržků, ale igelitové pytlíky.

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Zadání bylo jasné díky připravenému dotazníku, co vše ode mne firma Naweb potřebuje pro návrh mého webu. Prostoje byly vždy na mé straně z hlediska časového, návrh vycházel z mé představy a tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem dostala profesionální odpověď. Zcela jsem důvěřovala firmě, takže jsme se velmi propracovali k cíli.

Alena Řezníčková, zastupitelka 
www.reznickova.eu