Výměna bannerů s dalšími weby na můj eshop

#41 26. 8. 2012

Patrik Nováček: Dobrý den, má význam si vyměňovat bannery s dalšími weby? Mám eshop se sportovní výživou a chtěl bych oslovit mé známé sportovce, jestli si se mnou nevymění banner.

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Nováček, význam to má, pokud jsou další weby kvalitní, tedy mají návštěvnost v desítkách za den, banner bude na "pěkném" místě a hlavně web bude tématicky stejně zaměřený jako váš. Nemá význam si vyměňovat s weby, které nejsou z oboru. Doporučení tedy je zkusit to na 2-3 webech a po měsíci se podívat na návštěvnost z těchto webům, a pokud přináší návštěvnost, tak to ponechat, jinak je to lepší smazat. Sice vás to moc stát nebude, ale také vám to nic nepřinese, tak proč rozptylovat zákazníka?

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Zadání bylo jasné díky připravenému dotazníku, co vše ode mne firma Naweb potřebuje pro návrh mého webu. Prostoje byly vždy na mé straně z hlediska časového, návrh vycházel z mé představy a tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem dostala profesionální odpověď. Zcela jsem důvěřovala firmě, takže jsme se velmi propracovali k cíli.

Alena Řezníčková, zastupitelka 
www.reznickova.eu