Výběr funkcí pro eshop

#7 23. 3. 2012

Josef Sklenařík: Dobrý den,
uvažuji o založení e-shopu na prodej drobného kutilského nářadí. Díval jsem se na jiné e-shopy a zkoumal funkce (to co umí - nap. podobné zboží, výběr podle ceny atd.) Je toho hodně, mám i výběr toho co bych chtěl použít. Které funkce si myslíte, že jsou nepostradatelné (měl bych je určitě použít)?

Petra Mikulášková

Dobrý den pane Sklenařík, zde je výběr hodně individuální podle vašich potřeb... Nicméně mezi základní funkce, které by měl e-shop mít, patří registrace zákazníků, vyhledávací okénko, výběry způsobu platby a dopravy (budete-li jich používat více), filtry zboží (ve vašem případě cena a výrobce), XML zdroje (nutné např. pro zbožové vyhledávače). Jsou i jiné, pro e-shop nepostradatelné, ale opravdu záleží na vašich potřebách.

Návrat na přehled dotazů


manual

poptavka

Zákazníci o nás napsali

Zadání bylo jasné díky připravenému dotazníku, co vše ode mne firma Naweb potřebuje pro návrh mého webu. Prostoje byly vždy na mé straně z hlediska časového, návrh vycházel z mé představy a tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem dostala profesionální odpověď. Zcela jsem důvěřovala firmě, takže jsme se velmi propracovali k cíli.

Alena Řezníčková, zastupitelka 
www.reznickova.eu